Telefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0037 270 74 123

Ben 17 yaşında liseye giden bir kızım(idim). Uzun zamandır bir çocuğa aşıktım. Zaman zaman onu düşünüp azıyordum. Napıp ne edip onu içime almalıydım. Ama bu konuda tecrübesiz olduğumdan ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyordum.

Birgün okuldan çıktığımda durağa gidebilmek için ıssız bir sokağa girdim. Bi baktım o çocukta orda durmuş sigara içiyordu.

Cesaretimi toplayıp yanına gittim. Bi sigara istedim((içmediğim halde)). O da direk uzattı. Aldım. Yaktı. çektim öksürmeye başladım. Bu onun komiiine gitti bana sırıtmaya başladı. Bu arada biraz sohbet etmeye başladık. Gömleğimin düğmeleri açıktı. Sonra baktım göğüslerime doğru gözleri indi. Onunda istediğini anladım. Bnde ona güldüm ve daha rahat görebilmesi için öne doğru eğildim. Yanıma yaklaştı ve öpüşmeye başladık. Bu arada eli kalçalarımı yoğuruyordu. Bu kadar hızlı olacaını hiç tahmin etmiyordum. Ama çok güzel öpüşüyordu. Kendimi kaptırmıştım.

Bu arada o da çok azmıştı. aleti alttan baskı yapmaya başlamıştı. Beni tuttu kolumdan ve orda bir apartmanın boşluğuna indik. önce kalkmış sikini çıkardı ve benim kafamı eğdi. Ağzıma alıp emmeye sömürmeye başladım. Normalde olsa bu çok iğrenç gelirdi ama o an öyle azmıştım ki herşeyi yapabilirdim. Bi süre emdikten sonra ağzıma boşaldı. Dölleri ağzımdan taştı. Bi süre soluklandıktan sonra tekrar eliyle oynayıp kaldırdı.

Bu arada benim göğüslerimi mıncıklıyordu.

Sonra amıma doğru indi ve amımı yalamaya başladı. Zewkten kendimi kaybetmiştim. Gözlerim kararıyordu. Artık daha fazla dayaqnamıyordum sok hadi sok demeye başladım. Ama o beni deli etmeye çalışır gibi sikinin başını amımda dolaştırıyor ama sokmuyordu. Artık tam kopma noktasına gelmiştimki başının girdiğini hissettim. şimdi korkmaya başlamıştım sokma çıkar diyordum. Ama o biranda kökledi. Acıyla haykıracakken apartmandakilerin duymaması için azımı kapadı.

Sonraki git gellerde biraz daha rahatlamış zewk almaya başlamıştım. O boşalmak üzereydi ama bende daha tık yoktu bu nedenle kendini tutuyordu. Bir süre sonra bende orgazm oldum ama o boşalmadan çıktı. Dışarı boşalttı. Ama ben ilk kez yaptığım için kanamıştım. Içimdeki badiyi çıkarıp kanı temizledim ve onu oraya attım sonra üstümüzü başımızı giyinip dışarı attık kendimizi. Bu olaydan sonra beni defalarca aradı ve defalarca sewiştik. Dier sewişme anılarımızı dier hikayelerimde anlatacağım. Gönderen: chom_squareTelefonda Dul Bayanlarla Sohbet icin Arayin 0037 270 74 123